Jdi na obsah Jdi na menu
 


Říkají nám lont, baldov

19. 2. 2009

Balda je ten kdo nezná souseda.

Žijeme zde pospolu, pro sebe a svou rodinu. Z města nám musí závidět, když nás zvou "baldov".

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kde žiješ vilmo

(marie, 16. 5. 2010 17:49)

nevím kdo je ta vilma ,ale konflikt mám pouze s domem č 2 kde jsou problematický lidi, a co hospoda, holt za p.máši to byka hrůza randal- že jsem se nemohla vyspat a vadilo mi to ,,tak jsem to řekla veřejně, a to myslíte ,že je konflikt,kdybyste měli v dědině cigány ,tak byste teprv viděli konflikty.

Re: kde žiješ vilmo

(jojo, 5. 4. 2012 23:36)

ale cigani nie su kazdi den vkrcme ale vasi tak tu nerspravajte ze iba cigani tam chdia

anonymovi

(anonym, 22. 5. 2010 17:12)

lidi z města v mestě maj svý známí a lidi kterejm věři,ale jek chcete aby byly družnějsí, když jsou pro vás přistěhovalci,vždyt vy už je odmítáte a ani je neznáte,težko kdo člověka pozná z jpp.

anonym

(marie, 21. 5. 2010 6:22)

co řekneš na to anonyme ,že č 2 jde se psem a delaj to i některé detí,bud jde pomalu ,rychle nebo utíká a háže rukama a ty jen u televize slyšiš u okna ,jak ti to mezi listy hodí, jě je i jednou vyděla ,kdybych měla na vše reagovat, z ostudy bych nevyšla, i když jejich drzost nezná mezí.

baldov

(marie, 19. 5. 2010 6:38)

vy bohužel rédi mluvíte,o něčem očem malo víte,obranu berete jako konflikt a pravy konfliktáře pomíjíte a to je tak i s čislem 40 holt s ignoranty se nedomluvíte a potom za ticheho souhlasu obce nám č.2 nám delaj binec, a potom se řekne že je to v půdě, a ono se tomu věři,a pak se divíte,že jsem tak kritická.

kde žiješ vilmo

(vilma, 18. 5. 2010 6:16)

napsal jsi to anonyme dobře,vy se lidi tu nemilujete ,možná se nechádáte, ale zato se fest pomlouváte, a pokud vím, tak ani č.40 nemusíte ,rúzné konflikty vás neotravují ale dedina má zas o čem mluvit,holt vy jste tu na to lační.

Kde žiješ vilmo?

(anonym, 15. 5. 2010 15:11)

Nejvíce jsou vidět konflikty z č.2+ paní králíková, zase p. Králíková proti hospodě, Ďulíčkovi+č.40 a otravuje smradem okolí ten co se trávil naproti hospody
Kolik z tohoto výčtu je domorodců? Napiš sem o konfliktu mezi domorodci ať to nevypadá tak nestraně.
Voni ti domorodci se moc nemilují ale ví jak neotravovat ostatní

lont

(vilma, 4. 5. 2010 17:13)

myslíte, že vám lidi z města závidí,to nemyslíte vážně, právě že žijete pro sebe a svou rodinu, lidé z města jsou víc družnějši ,žijí víc spolu a tím že sepoznaj,vytváří pevné přátelství,nejsou uzavření do sebe.