Jdi na obsah Jdi na menu
 


100 let Orla

17. 4. 2009

Dovolili jsme si okopírovat nabídku z Těšan

slavy výročí 100 Orla v naší jednotě

Naše jednota uspořádá ke stému výročí Orla sportovně kulturní den. Tato významná akce se uskuteční 19. dubna 2009. Při této příležitosti budou pozvány význačné církevní i další osobnosti, čeká nás také slavností otevření Charitního centra manželů Dostálových a koncert populárního Moravského kvarteta. Nebude chybět sportovní odpoledne a dobrá zábava. Touto cestou Vás zároveň za jednotu Orla Těšany co nejsrdečněji zveme. Pro více podrobností sledujte tyto stránky nebo kontaktujte vedení naší jednoty. Podrobnější informace jsou ke shlédnutí na pozvánce zde.

U příležitosti výročí sto let Orla si můžete prohlédnout novodobou historii naší jednoty taktéž na videoprezentaci. Především na ní uvidíte fotky z doby, kdy jsme pracovali na stavbě našeho víceúčelového centra. Naleznete také střípky z některých našich akcí a činností za posledních 10 let. Novodobou historii naší jednoty naleznete zde.

ed

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář